Oceń miejsce:
Oceń miejsce Oceń miejsce Oceń miejsce Oceń miejsce Oceń miejsce

Ocena internautów:
Ocena miejsca Ocena miejsca Ocena miejsca Ocena miejsca Ocena miejsca

Liczba głosów: 30 Ocena: 2,9/5
Szarm el-Szejk

Szarm el-Szejk – miasto i kurort w Egipcie, w południowej części półwyspu Synaj, leżące nad brzegiem Morza Czerwonego w tzw. Złotej Zatoce Riwiery Morza Czerwonego , składającej się z wielu mniejszych zatok, w odległości 80 kilometrów na południe od góry Synaj. Miasto jest usytuowane pomiędzy rezerwatami przyrody i parkiem narodowym Ras Muhammad. Liczba ludności wynosi około 35 tys. stałych mieszkańców (2008).

© Źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Komentarze
Komentarze
Zapraszamy do pisania komentarzy, zadawania pytań dotyczących oglądanego miejsca. Dodaj komentarz
l
29.12.2013    Odpowiedz
lenny
Wyjazdy do Egiptu zawsze są udane, my w tym roku już trzeci raz polecieliśmy tam i trzeci raz wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń. Jeździmy z alfa starem, biurem, które poleciła nam kiedyś znajoma i które polubiliśmy. A w Egipcie szczególnie polecam Dahab, bajeczne rafy, bez dwóch zdań :-)
G
15.01.2014
Gosia
bardzo mile wspominam wyjazdy z tym biurem do Egiptu. byłam z nim i w Dahab i w Marsa i w Sharm. Sharm bardzo mi się spodobało. fajny deptak z wieloma knajpkami, sklepami. mieszkałam w hotelu Amwaj Oyoun. polecam . bardzo fajny hotel z ładnymi pokojami, z dobrym jedzeniem i ładną "hotelową" plażą

Szarm el-Szejk - Dodaj komentarz